Hoş Geldiniz !

Emrah Burulday

Administrator
Yönetici
3 Ağu 2019
427
137
43
alghaform.JPG
Akademik, mühendislik ve mesleki alanda Türkiye'de yeterli kaynak olmaması ve bu alanda birkaç basit forum dışında web sitesi bulunmaması nedeni ile, alghaform.com 2006 yılında temellerinin atıldığı, tamamen kendi emek ve maddi manevi çabası ile profesyonel olarak Emrah Burulday Tarafından 2007 yılında kuruldu. 2013 yılına kadar çok yoğun tempo ve paylaşımlarla sektörde hiç olmayan içerik ve kaynaklar, başta yöneticiler olmak üzere Gönüllü üyeler tarafından yapılarak paylaşıldı. Forumun bu sayede Bir çok mühendis ve diğer meslek dallarında öğrenim gören veya mesleki olarak kendini geliştirmek isteyen Yerli yabancı bir çok insan katkısı azımsanmayacak kadar fazladır.

2013 yılında Manas Kalıp'ın kurulması ve bu işlere yoğunluk verilmesi nedeni ile alghaform ikinci planda kalsa da, Sonrasında Manas Kalıp Şirketinin büyümesi ve güçlenmesi ile 2019 yılı sonlarında Yine Manas Kalıp başta olmak üzere Sektördeki bir çok şirketin desteği ile yayın hayatına kaldığı yerden hızlı bir giriş yaparak, Türkçe Ve İngilizce başta olmak üzere bir çok dilde destek olacak şekilde devam etmeye başladı.

Alghaform.com Genel olarak Bir çok sektörde yetişmiş kalifiye insanların ayrıca Savunmadan Otomotive yerli, yabancı Bir çok şirket ve Şirket sahibi, şirketlerde ve kurumlarda çalışan personeller, Araştırma görevlileri, akademisyenler ve öğrencilerin üye olduğu Gönüllülük esası ile yönetilen, Genel yöneticilerin alanlarında Bilgi ve uzmanlık sahini olduğu Temel amacının bilgi paylaşmak olduğu ve Üyelerinde Katılımlarının beklendiği bir anlayışla Dahada kurumsallaşarak yoluna devam edecektir. Alghaform ilerde Sadece sanal olarak değil, Tüzel kişilik olarak ta Bir çok şehirde Aldığı misyonu kurumsal olarak devam ettirecektir...

Sizlerde Üyeler olarak Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşıp katılım sağlayarak kendinizi geliştireceğiniz gibi bir çok kişi ile de tanışarak yeni arkadaşlıklar ve uzmanlıklar kazana bileceksiniz.. Unutmayın ki Bilginin sadakası Paylaşmaktır.
Bilgilerinize Sunarız...

alghaform.com Her zaman daha iyiye.....

Due to a lack of sufficient resources -other than the existence of a few simple forums- in the academic, engineering and professional field in Turkey, Alghaform.com for which the foundations were laid in 2006, was founded in 2007 by Emrah Burulday through his own personal efforts.
Until 2013, numerous contents and resources, some of which have never been previously available in the sector, were shared by volunteer members at a very fast pace. Many local and foreign people with knowledge in engineering and in other professional branches or simply people who wanted to improve themselves professionally contributed a considerable amount to this forum.

With the creation of Manas Kalıp in 2013 and the great amount of effort and time devoted to it over the years, Alghaform faded into the background. Nevertheless, with the growth of Manas and with the support of many other companies in the sector, alghaform was able to resume from where it left off in the year 2019 and re-start sharing content in both Turkish and English.

Alghaform reunites qualified people working in many local and foreign automotive companies, be it company owners, researchers, academists, general managers who have expertise in their respective fields or students. Alghaform is managed voluntarily by its members with the sole purpose and expectation of sharing knowledge. In the future, Alghaform will continue its mission in many cities, all the while being more institutionalized, not only virtually but also as a legal entity.

As members, you can improve yourself by sharing your knowledge and experience. You will be able to gain new friendships and expertise while meeting new people. Keep in mind that sharing knowledge is an act of devotion..
alghaform.com always for the better..

...
 
Son düzenleme:
Geri
Üst