Karaağaç (MUĞLA) the edge oteli

Akif Er

Aktif Üye
Yönetici
Vip Üye
8 Kas 2019
311
79
28
Karaağaç (MUĞLA) the edge oteli
1584338009324.png
Keçiler, sincaplar, atmacalar, kaplumbagalar, endemik bitkiler ile cevrili daglarda kekik, deniz kokusu, toprak kokuları arasında uyuyup, uyanabileceginiz huzurlu ve keyifli bir yer. Yürüyüşcüler, yoga grupları, fotograf grupları ve her türlü eglence, gürültüden uzak degişik tatil arayanlar için idealdir.

Ev genel olarak isteyenlere kendi yemek ve içmelerini organize edebilecek şekilde kiralanmakta, ama isteyenlere ek bir ücret ile kahvaltı ve yemek sağlanmakta.
Alınca ve Karaağaç Likya yolunun kenarında, Büyük İskender'in orduları ile Asya seferinde karaya çıktığı Korsan koyuna yürüyerek 1,5 saat mesafededir. Ayrıca Patara, Xantos, Tlos, Sdyma tarihi kalıntılarına ve Saklıkent Kanyonuna yakın. Denize ulaşmak için muhteşem manzaralı bir yoldan 30 dakika( 22 km) Kabak, Oludeniz, Kıdrak ve Faralya plajlarına ulaşabilirsiniz .
Ev konum itibari ile yoga gruplarına, yürüyüş, fotoğraf gruplarına da uygundur .
Ayrıca arkadaş gruplarınız ile baş başa tatil geçirebileceğiniz, özel günlerinizi kutlaya bileceğiniz bir mekan.
Muhteşem bir manzaraya bakan bir uçurumun kenarında gökyüzüne ve Akdeniz'in mavisine karışmış taş bir ev. Likya Yürüyüş yolunun kenarında olan evde sabah uyanıp kahve ve çayınız ile ayaklarınızı terastan uzattığınızda uzaklarda Rodos adası silueti, altında Cennet Koyu plajı ve evin tam önündeki kayalarda koşturan vahşi keçiler ile tamamen doğanın içinde kaybolup, huzur bulabileceğiniz bir yer.
1584338181483.png


1584338314370.png
 
Geri
Üst